Produkte Featured

  • {

Rreth nesh

Xuzhou Purun Struktura arkitektonike Hapësinor Co, Ltd ishte një ndërmarrje në klasë të parë kualifikimi i strukturës së çelikut në vitin 1995. Në korrik të vitit 2002, ajo kaloi vërtetimin e CB / T1900l: 2000 standardet e sistemit të cilësisë. Në nëntor të vitit 2005, kompania e rriti kapitalin e saj dhe të zgjeruar shkallën e saj të prodhimit. Kapitali i regjistruar është rritur në 16.3 milion juan, me një investim aktuale të 30 milionë juan. Ka 65 mu e tokës të sapo blerë, 20.000 metra katrorë të ndërtesave të ndërtuara rishtas të fabrikës, tre linjat e reja të prodhimit dhe 48 pajisjeve të reja. Pas përfundimit të termocentralit të ri, kapaciteti i kompanisë të prodhimit është përmirësuar në masë të madhe.

Aplikimet

Na kontaktoni tani. 100% Kënaqshmëria Customer garantuar

Gazete
WhatsApp Online Chat!